Oktatások helyszíne bárhol  Budapesten és környékén!

Egy rövid hír a Digi sport televízióban.

2015 április 11

Roland jól kezdett Csehországban!

2015 Hahn Roland Cseh Tour, Konopiste

Roland a 2015-ös szezon első versenyén vett részt Csehországban, a Konopiste Golf Clubban. Stratégiáját követve 71-es kört teljesített, ami -1-et jelent. Roland a kör végén így nyilatkozott:

czech_one-logo

Roland megkezdi a 2015-ös  szezont. Idei évünk fő célja ismét a Challange Touron való CUT-tolás és persze a kiegészítő versenyeken való jó szereplés. 7 Challange Tour és 11 Cseh Tour vár ránk! Természetesen a Magyar Profi Bajnokság és a European Tour Qualifying School sem marad ki a naptárból.

2015 április 03

Első Junior Tour Highland

Remekül játszottak tanítványaim az első Junior Touron!

Mari Dávid 39 ütéssel, ma a legjobbnak bizonyult! Szabó Antónia, újdonsült válogatottunk, a 18 éves lány kategória győztese! Varga Veronika a 14 éves lány kategória 2. helyezettje. Véleményem szerint jövőre már a válogatottban fog kopogtatni. Horváth Erik a 12 éves fiu kategória 2. helyezettje. Bacsó Krisztián a 18 éves kategória 3. helyezettje.

Gratulálok mindenkinek aki ebben a cudar időben elvállalta a játékét! "A munka meghozza gyümélcsét"

2014 október 11

Roland ismét remekül játszik

Roland ismét remekül játszott! A Czech Tour záró fordulóján az első napon felejthető 81 ütéssel kezdett, aztán rákapcsolt, és a második napon oriásit javítva 6 birdievel 72-őt játszott. A harmadik napon igazi profiként -4-et, 68 ütéssel a nap legjobb ütésszámával végzett. Ismét 6 birdievel teljesítette a pályát, és bizonyította hogy érdemes bízni benne, és támogatni az Olimpiai felkészülésben. Reméljük a Golfszövetség is így gondolja, és közös munkával sikeresern felkészülhetünk a 2016-os olimpiára! Végeredményben a 15.helyen végzett, ami bravúr az az első napi gyenge kezdés után!

2014 május 04

A 4. helyet szerezte meg Roland a Kaskadi Profi Touron

Kaskad 2014.05.04.

Roland dacolva a brutális széllel, és a rossz időjárással, magabiztosan végzett a 4.helyen a Kaskadi Czech Tour első állomásán! Az időjárás a Magyar kupa résztvevőit sem kímélte, ahogy nem kímélte a Brnoban szereplő profikat sem! A mai napon két szakaszon volt kisiklás, de összességében meg lehetünk elégedve, mind az eredménnyel,(72-76) mind a helyezéssel! Gratulálunk!
Köszönjük a RIGIPSZNEK, a GDF SUEZNEK, és a GOLFSZÖVETSÉGNEK a támogatást!

2014 május 03

A második verseny már jól kezdődik

Az év első versenye Roland számára rögtön a mély vízzel kezdődött, egy Challenge Tourral, ami balul sült el!
Sajnos mint minden betegség roszkor jön, ez most sem volt másképpen. A sportban megtanulhattuk már, hogy aki elindul egy versenyen az egészséges, és semmi kifogás. Roland rossz passzban volt, a verseny előtt, de a nevezés már le volt adva. Tapasztalatban szerintünk így is gazdagodott, amit reméljük később fel tud használni.